Jump to content

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг

Alina

Alina

Регистрация: 23 мар 2018
Offline Активность: 24 мар 2018 00:02
-----

Алименты. Может ли кассационный суд Ухвалой остановить выплату.

24 Март 2018 - 00:01

Добрый день!
Помогите, пожалуйста, разобраться в Ухвале кассационного суда. Решение районного суда, оставленное без изменений апелляционным про удержание алиметов на двух несовершеннолетних детей, бывший супруг передал в Кассационный Суд. Ухвала кассационного суда следующая:

у х в а л и в :

Відкрити касаційне провадження у справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей, за касаційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Комінтернівського районного суду м. Харкова від 28 лютого 2017 року та ухвалу апеляційного суду Харківської області від 08 червня 2017 року.
Клопотання про зупинення виконання рішення Комінтернівського районного суду м. Харкова від 28 лютого 2017 року та ухвали апеляційного суду Харківської області від 08 червня 2017 року задовольнити частково.
Відмовити в зупиненні виконання рішення Комінтернівського районного суду м. Харкова від 28 лютого 2017 року, залишеного без змін ухвалою апеляційного суду Харківської області від 08 червня 2017 року, в частині стягнення з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_3 аліментів на утримання дітей ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, у межах суми платежу за один місяць.
В іншій частині стягнення з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_3 аліментів на утримання дітей ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, зупинити до закінчення касаційного провадження.
Витребувати із Комінтернівського районного суду м. Харкова вищезазначену цивільну справу ____________.
Копії касаційної скарги та додані до неї матеріали надіслати особам, які беруть участь у справі, роз'яснити їх право подати заперечення на касаційну скаргу в 10-денний строк з дня отримання ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.

Исполнитель остановил дело, ссылаясь на решение суда. Рассчет задолженности не произвел, ссылаясь на то, что при остановленном деле у него нет полномочий на запрос данных о доходах. В кассационный суд в составе Верховного Суда дело еще не передано (нет в списке автоматически распределенных дел).

На мой взгяд Ухвала несет в себе противоречивые данные.

Подскажите, пожалуйста, как трактовать Ухвалу и есть ли шанс возобновить дело в исполнительной службе, пока Верховный суд не пересмотрел его.

Спасибо!

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг