Warning: Illegal string offset 'html' in /home/yamchuk/ispolnitelnoe-proizvodstvo.com.ua/www/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_topic.php on line 917
Яка черговість реалізації арештованого майна підприємства? - ИСПОЛНИТЕЛЬНОЕ ПРОИЗВОДСТВО

Jump to content

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг

Яка черговість реалізації арештованого майна підприємства?В теме одно сообщение

#1
~ Михайлович ~

  • гость
На майно підприємства накладено арешт. Сума стягнення дорівнює 50 тис. гривень. До майна підприємства входить готова продукція на загальну суму 50 тис. гривень та основні засоби (верстати, обладнання) на загальну суму 75 тис. грн. Цікавить питання в якому порядку буде реалізовуватися наше майно? перш реалізується готова продуція чи основні засоби?

#2
Фенікс

    новичок

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • новичок
  • Pip
  • 9 сообщений
Відповідно ч.2 ст. 66 ЗУ "Про виконавче провадження" у разі якщо на зазначене майно накладається арешт, у першу чергу реалізовується майно, що безпосередньо не використовується у виробництві (цінні папери, легковий автотранспорт, предмети дизайну офісів та інше майно, готова продукція (товари), у другу чергу реалізовуються об'єкти нерухомого майна, верстати, обладнання, інші основні засоби, а також сировина і матеріали, призначені для використання у виробництві. Звідси слідує те, що спочатку буде реалізова Ваша готова продукція, після чого реалізовуватимуться ваші основні засоби, але дані дії будуть проведені лише після визначення вартості майна в порядку передбаченою ст. 58 ЗУ "Про виконавче провадження".
Ответить  


Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анононимных

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг