Warning: Illegal string offset 'html' in /home/yamchuk/ispolnitelnoe-proizvodstvo.com.ua/www/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_topic.php on line 917
Аліменти : яка заробітна плата береться для розрахунку аліментів? Яка видається на руки чи нарахована? - ИСПОЛНИТЕЛЬНОЕ ПРОИЗВОДСТВО - Страница 4

Jump to content

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг

Аліменти : яка заробітна плата береться для розрахунку аліментів? Яка видається на руки чи нарахована?


Сообщений в теме: 37

#31
~ Саша ~

  • гость
Доброго дня!Платник аліментів не працював і не працює на протязі останнього року , згідно рішення суду (1/3 але не менше 30% від прожиткового мінімуму) сплачує аліменти в розмірі 1150,00 грн на двох дітей. Чи можуть йому нарахувати заборгованість взявши до уваги середню з/п по Житомирській області?

#32
~ Саша ~

  • гость
Доброго дня!Платник аліментів не працював і не працює на протязі останнього року , згідно рішення суду (1/3 але не менше 30% від прожиткового мінімуму) сплачує аліменти в розмірі 1150,00 грн на двох дітей. Чи можуть йому нарахувати заборгованість взявши до уваги середню з/п по Житомирській області?

#33
Olexandr

    консультант

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 778 сообщений
  • ГородКиев
Якщо сплачується щомісячно не менше 30% від прожиткового мінімуму, то підстав для нарухавання заборгованості немає.
Якщо нарахують, то в такому випадку боржнику доведеться звертатися до суду з оскарженням дій виконавця.
Специалист в области принудительного взыскания (+38-067-403-07-67)

#34
~ Елена ~

  • гость

Просмотр сообщенияСаша (11 Июль 2018 - 16:44) писал:

Доброго дня!Платник аліментів не працював і не працює на протязі останнього року , згідно рішення суду (1/3 але не менше 30% від прожиткового мінімуму) сплачує аліменти в розмірі 1150,00 грн на двох дітей. Чи можуть йому нарахувати заборгованість взявши до уваги середню з/п по Житомирській області?
- Можна Ваш номер телефону!

#35
~ Гость ~

  • гость

Просмотр сообщенияваня (14 Май 2015 - 14:57) писал:

Скажіть будьласка якщо отримую на руки 1700грн.іжінці даю на дитину 700грн.кожен місяць.а вона подала на мене на аліменти в суді написала що я їй не даю грошей разом не живем(одну сутку в місяць) то скільки будуть стягувати?І шото робити?
Я можу Вам допомогти, звяжіться зі мною
Елена 067-507-26-45

#36
~ Гость ~

  • гость

Просмотр сообщенияlekxa (23 Июль 2015 - 00:43) писал:

Відповідно до пункту 13 Переліку видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб, наведеного у додатку до Постанови Кабінету Міністрів Україні від 26.02.93 р. №146 утримання аліментів проводиться з суми заробітку (доходу), що належить особі, яка сплачує аліменти, після утримання з цього заробітку (доходу) податків.
Отже, утримання аліментів із заробітної плати проводиться після відрахування з неї всіх встановлених законодавством податків і зборів: ЄСВ (єдиний соціальний внесокЇ ,ПДФО (податку з фізичних осіб) та військового збору.
Приклад:
2000- нарахована заробітна плата
3,6% (ЄСВ) - 2000*3,6%=72,00
15% (ПДФО)- (2000-72)*15%=289,20
1,5%(війсковий збір) - 2000*1,5%=30,00
2000 -72 -289,20 -30=1608,80
З суми 1608,80 проводиться розмір стягнення.
Такого поняття, щоб податок брався саме з аліментів, які вираховуються із заробітної плати, тобто як запитуєте Ви - немає.
Можна Ваш номер телефону. Я Вам все поясню

#37
~ Людмила ~

  • гость
Доброго дня!! Щоб заплати ти аліменти батькові ,який не працює , потрібна середня статистична заробітна плата данної місцевості...Є великий мінус в цій ситуації,адже середньо статистична з/п даеться на один квартал пізніше,тоді робиш перерахунок і доплачуешь велику суму...Це питання потрібно підіймати ? Платник аліментів повинен знати помісячну суму сплати аліментів,а не постійно робити перерахунок аліментів

#38
Olexandr

    консультант

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 778 сообщений
  • ГородКиев
В редакції Закону України "Про виконавче провадження" (ст. 71) станом на день написання даного повідомлення - виконавець зобов'язаний проводити розрахунок заборгованості щомісячно.
Специалист в области принудительного взыскания (+38-067-403-07-67)




Ответить



  


Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анононимных

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг