Warning: Illegal string offset 'html' in /home/yamchuk/ispolnitelnoe-proizvodstvo.com.ua/www/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_topic.php on line 917
Аліменти : яка заробітна плата береться для розрахунку аліментів? Яка видається на руки чи нарахована? - ИСПОЛНИТЕЛЬНОЕ ПРОИЗВОДСТВО - Страница 3

Jump to content

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг

Аліменти : яка заробітна плата береться для розрахунку аліментів? Яка видається на руки чи нарахована?

Сообщений в теме: 31

~ ваня ~

• гость
Скажіть будьласка якщо отримую на руки 1700грн.іжінці даю на дитину 700грн.кожен місяць.а вона подала на мене на аліменти в суді написала що я їй не даю грошей разом не живем(одну сутку в місяць) то скільки будуть стягувати?І шото робити?

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 765 сообщений
  • ГородКиев
Розрахунок ведеться із розрахунку середньомісячної заробітної плати по вашому регіону, але не менше від прожиткового мінімуму на кожну дитину.
Специалист в области принудительного взыскания (+38-067-403-07-67)

~ леонід ~

• гость
а якшо я плачу аліменти мене можуть невипустити закордон чи це невпливае

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 765 сообщений
  • ГородКиев
Якщо ви хочете виїхати на постійне місце проживання, тоді впливає.
Якщо ви виїжджаєте на відпочинок або тимчасово на роботу, тоді достатньо довідки з ДВС про відсутність заборгованості.

~ тарас ~

• гость
Підкажіть,будь-ласка,чи береться податок з елементів які вираховуються з заробітноі плати?Якщо да то скількі відсотків

lekxa

новичок

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • новичок
  • Pip
  • 18 сообщений
Відповідно до пункту 13 Переліку видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб, наведеного у додатку до Постанови Кабінету Міністрів Україні від 26.02.93 р. №146 утримання аліментів проводиться з суми заробітку (доходу), що належить особі, яка сплачує аліменти, після утримання з цього заробітку (доходу) податків.
Отже, утримання аліментів із заробітної плати проводиться після відрахування з неї всіх встановлених законодавством податків і зборів: ЄСВ (єдиний соціальний внесокЇ ,ПДФО (податку з фізичних осіб) та військового збору.
Приклад:
2000- нарахована заробітна плата
3,6% (ЄСВ) - 2000*3,6%=72,00
15% (ПДФО)- (2000-72)*15%=289,20
1,5%(війсковий збір) - 2000*1,5%=30,00
2000 -72 -289,20 -30=1608,80
З суми 1608,80 проводиться розмір стягнення.
Такого поняття, щоб податок брався саме з аліментів, які вираховуються із заробітної плати, тобто як запитуєте Ви - немає.

~ Тетяна ~

• гость
Мій колишній чоловік працює у приватного підприємця і заробітну плату офіційно по документах отримує 1200, а в конверті отримує від 5000 грн, до 8000 ( в залежності від роботи). скільки я повинна отримувати аліментів на дитину?( у виконавчому листі суд постановив 30% від його доходу)чи вірно це?

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 765 сообщений
  • ГородКиев
Ви повинні отримувати стільки, скільки вказано у виконавчому листі. Однак, державний виконавець зможе проконтролювати лише офіційний заробіток колишнього чоловіка. Відрахування з неофіційних доходів може робити ваш колишній. Звісно, це залежить від його особистих якостей (совість, сумлінність тощо).

~ Юрій ~

• гость
Доброго дня скажіть будь ласка у мене є дружина вагітна й двоє неповнолітніх дітей ая ніде не працюю і сплачую колишній дружині аліменти по 400 гр. але ій виявилося того за мало вона хоче 1500 і подала на суд то скільки я маю їй сплачувати коли ми самі живемо на допомогу яку видають на дітей...

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 765 сообщений
  • ГородКиев
Аліменти на дитину не можуть становити суму меншу, ніж визначену законом (мінімалка визначена Сімейним кодексом).
В суді ви вправі заявити проваш скрутний фінансовий стан і відстояти той розмір аліментів, який ви спроможні сплачувати.
Отже, готуйте доказову базу (довідки про доходи, сімейний стан тощо) і відстоюйте власну позицію у суді.

Ответить

Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анононимных

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг