Warning: Illegal string offset 'html' in /home/yamchuk/ispolnitelnoe-proizvodstvo.com.ua/www/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_topic.php on line 917
чи обовязкова оцінка транспортного засобу оцінювачем? - ИСПОЛНИТЕЛЬНОЕ ПРОИЗВОДСТВО

Jump to content

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг

чи обовязкова оцінка транспортного засобу оцінювачем?


В теме одно сообщение

#1
~ ВОЛОДЯ ~

  • гость
Сьогодні в виконавчі службі довідався, що державний виконавець призначив оцінку транспортного засобу оцінювачем, оскільки йоговартість більше 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Чому державний виконавець неможе самостійно оцінити транспортний засіб?

#2
attorney

    пользователь

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • пользователь
  • PipPip
  • 31 сообщений
Відповідно до ч.1 ст. 58 Закону України «Про виконавче провадження» для оцінки транспортних засобів, повітряних, морських та річкових суден державний виконавець залучає суб'єкта оціночної діяльності - суб'єкта господарювання, який провадить свою діяльність відповідно до Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні". В Вашому випадку дії виконавця є правомірні.




Ответить



  


Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анононимных

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг