Warning: Illegal string offset 'html' in /home/yamchuk/ispolnitelnoe-proizvodstvo.com.ua/www/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_topic.php on line 917
Державний виконавець призначив рецензування звіту про оцінку майна - ИСПОЛНИТЕЛЬНОЕ ПРОИЗВОДСТВО

Jump to content

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг

Державний виконавець призначив рецензування звіту про оцінку майна


Сообщений в теме: 3

#1
Василь

    новичок

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • новичок
  • Pip
  • 1 сообщений
Державний виконавець у справі про стягнення з мене боргу, відповідно до судового рішення, призначив рецензування звіту про оцінку майна, що виконувалася раніше. Скажіть, можливо хто з таким стикався, чи обовязково це рецензування здійснювати взагалі? Хто взагалі це рецезування виконує?

Сообщение отредактировал Василь: 02 Январь 2013 - 15:32


#2
Igor

    новичок

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • новичок
  • Pip
  • 3 сообщений
Рецензування у виконавчому провадженні призначається державним виконавцем, згідно ч. 4 ст. 58 ЗУ "Про виконавче провадження", лише у випадку заперечення однією із сторін проти результатів оцінки, проведеної субєктом оціночної діяльності. При чому витрати повязані із здійсненням рецензування несе сторона, яка заперечує проти результатів оцінки.
Рецензування звіту про оцінку майна (акта оцінки майна) полягає в критичному розгляді та наданні висновків щодо повноти, правильності виконання та відповідності застосованих процедур оцінки майна вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна.
Рецензування звіту про оцінку майна (акта оцінки майна) може виконувати оцінювач, який має не менш ніж дворічний досвід практичної діяльності з оцінки майна, експертні ради, що спеціально створені саморегулівними організаціями оцінювачів з метою контролю за якістю оцінки майна, яка проводиться оцінювачами - членами саморегулівної організації, оцінювачі, які мають не менш ніж дворічний досвід практичної діяльності з оцінки майна та працюють у Фонді державного майна України, а також інших органах, зазначених у статті 5 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні".

#3
Roman

    новичок

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • новичок
  • Pip
  • 4 сообщений
Получается, что рецензирование оценки имущества, это не новая оценка? А если меня не устраивает оценка (цены), которую сделал експерт, то рецензия ничего не даст?

#4
Адвокат Ирина

    продвинутый пользователь

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • продвинутый пользователь
  • PipPipPip
  • 148 сообщений
Давайте звернемось до ч.4 ст.58 Закону Украни "Про виконавче провадження". Зокрема, в цій частині говориться про те, що у разі незгоди з оцінкою, визначеною за результатами рецензування, сторони мають право оскаржити її в судовому порядку в десятиденний строк з дня отримання відповідного повідомлення. Отже, результатом рецензування є оцінка майна. Якщо ж Вас не задовольняє результат рецензування щодо вартості майна - оскаржуйте до суду.




Ответить



  


Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анононимных

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг