Warning: Illegal string offset 'html' in /home/yamchuk/ispolnitelnoe-proizvodstvo.com.ua/www/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_topic.php on line 917
Алименты + Содержание жены = 70 % зарплаты ( ! - ИСПОЛНИТЕЛЬНОЕ ПРОИЗВОДСТВО

Jump to content

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг

Алименты + Содержание жены = 70 % зарплаты ( !


Сообщений в теме: 8

#1
Марк

    новичок

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • новичок
  • Pip
  • 3 сообщений
Вот хотелось бы получить ответы на мои вопросы, или хотя бы дельный совет ...
- Мы с бывшей супругой , уже не живём вместе , и как раз в момент розХода она оказываеться беременной , она естественно подала в суд на алименты и + на содиржание её ( по достижению ребёнку 3-х лет ) , а так как дела в суде розсматривались долгое время - когда вышло постановление я вместе с алиментами ( 25% от заработной платы плачу на её содержание , ещё + 30 % ) - ЭТО УЖЕ 55 % , ещё и выплачиваю эту сумму Долга за месяца когда розсматривались дела , вообще м всего у меня высчитывают 70 % !!!
Но мы сейчас фактически в браке ( не розведены ) , просто не живём вместе !
Она же в свою очередь ведёт антисанитарный образ жизни , и ктому же в россии ...
Вопросы :
1) На каком основании я выплачуюю ей алименты и на содержание её самой если мы ещё не розведены ?
2) Кому я плачу эти деньги если она фактически в другой стране ?
3) Я не получаю от неё квитанцый об затратах моих денег на ребёнка ?
4) Неужели в нашей Украине можно с отца взыскивать аж 70 % от зарплаты ?
5) Как можно воспользоваться ( антисанитарийным образом жизни в которых живёт ребёнок ) ?
??? - Заранее спасибо !

#2
Ирина Коробейникова

    новичок

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • новичок
  • Pip
  • 9 сообщений

Добрий день! Щодо поставлених Вами запитань повідомляю наступне.

1. Відповідно до ст. 84 Сімейного кодексу України, вагітна дружина, або дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання від чоловіка - батька дитини до досягнення дитиною трьох років.

Право на утримання вагітна дружина, а також дружина, з якою проживає дитина, має незалежно від того, чи вона працює, та незалежно від її матеріального становища, за умови, що чоловік може надавати матеріальну допомогу.

Право на утримання вагітна дружина, а також дружина, з якою проживає дитина, має і в разі розірвання шлюбу.

Таким чином і в разі розірвання шлюбу і при існуючому шлюбі, але окремому проживанні, дружина має право на утримання від чоловіка до досягнення дитиною 3-х років.

2. Щодо 70% стягнення.

Так, чинне в Україні законодавство дозволяє у випадку утворення заборгованості проводити стягнення із заробітної плати і в такому розмірі.

3. Щодо ведення дружиною антисанітарного способу життя та нецільового використання аліментів на дитину.

Зазвичай, в таких ситуаціях звертаються із відповідними заявами до органів у справах захисту дітей. Ці органи можуть проводити перевірки щодо цільового використання матір'ю коштів - аліментів. Також проводяться перевірки щодо побутових умов, в яких знаходиться дитина. Однак у Вашому випадку із цим будуть складнощі, адже дружина проживає у іншій державі. Тож можу порекомендувати звернутися із заявою до суду щодо зменшення розміру аліментів через скрутне матеріальне становище. Адже згідно із законом чоловік утримує дружину, якщо в нього на це є матеріальна змога.


#3
Марк

    новичок

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • новичок
  • Pip
  • 3 сообщений
Дуже дякую , за детальну вiдповiдь , але я хотiв би ще дiзнатись :
- Чи повинен я виплачувати 70% вiд зарплати якщо вона становить мiнiмальну ???
- Як звернутися із заявою до суду щодо зменшення розміру аліментів через скрутне матеріальне становище ?
- Що потрiбно аби довести судовi мое скрутне матерiальне становище ? , та як саме вони зможуть зменшити сумму алiментiв ? збiльшать час виплат ???
- А можуть бути якicь проблеми зi зверненням в органи захисту дiтей , якщо дитина фактично проживае в Украiнi з бабусею ( дитинi 1 рiк ) ???
- Чи може вона без моеi згоди вивести дитину за кордон ( в Росiю ) , та без моеi згоди зробити бабусю опIкуном ???
Дякую за вiдповiдь !

Сообщение отредактировал Марк: 20 Февраль 2015 - 20:44


#4
Olexandr

    консультант

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 778 сообщений
  • ГородКиев
- Розмір заробітної плати не має значення. Але варто врахувати, що стягнення до 70% можливо лише при наявності малолітньої дитини (немовляти).
- Звернення до суду відбувається в загальному порядку: готується та подається позовна заява.
- Час виплат ніяким чином не відстрочується. Сплата аліментів відбувається щомісячно, не залежно від розміру. В суді підтверджуєте документально своє скрутне становище (довідка про з/п, хвороба (якщо є), комунальні виплати. витрати на ліки тощо).
Що стосується дитини, то це взагалі окрема глобальна тема. На вивіз дитини за кордон потрібна ваша письмова згода. Опікунство може бути оформлено лише через суд.
Взагалі, раджу найняти собі захисника, оскільки в такого роду консультаційному форматі вам буде важко захищати власні позиції, особливо з питань, що стосуються дитини. Зважте, що ви навіть не розведені.
Специалист в области принудительного взыскания (+38-067-403-07-67)

#5
Марк

    новичок

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • новичок
  • Pip
  • 3 сообщений

Просмотр сообщенияАлександр (21 Февраль 2015 - 15:00) писал:

- Розмір заробітної плати не має значення. Але варто врахувати, що стягнення до 70% можливо лише при наявності малолітньої дитини (немовляти).
- Звернення до суду відбувається в загальному порядку: готується та подається позовна заява.
- Час виплат ніяким чином не відстрочується. Сплата аліментів відбувається щомісячно, не залежно від розміру. В суді підтверджуєте документально своє скрутне становище (довідка про з/п, хвороба (якщо є), комунальні виплати. витрати на ліки тощо).
Що стосується дитини, то це взагалі окрема глобальна тема. На вивіз дитини за кордон потрібна ваша письмова згода. Опікунство може бути оформлено лише через суд.
Взагалі, раджу найняти собі захисника, оскільки в такого роду консультаційному форматі вам буде важко захищати власні позиції, особливо з питань, що стосуються дитини. Зважте, що ви навіть не розведені.
Дякую вам )

#6
~ Алина ~

  • гость
Подскажите пожалуйста, при разводе бывший выплачивает мне 20% на меня до достижения ребенком 3 лет и 25% на ребенка . у него родился ребенок и он подает на пересмотр алиментов.На сколько могут уменьшить алименты на ребенка и на меня так как я нахожусь уже в браке и в декрете от второго брака. Старшему ребенку еще нет 3 лет

#7
Olexandr

    консультант

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 778 сообщений
  • ГородКиев
Это его право. Право подать на пересмотр. Однако нужно учесть, что ему придется доказывать, что его материальное положение и/или здоровье ухудшилось, в связи с чем он и не может выплачивать необходимую сумму.
Вы защищайтесь, как и положено в суде. К примеру, увеличение расходов (скажем, на ребенка) - это далеко не ухудшение материального положения. Тем более, что от государства будет материальная помощь. И так далее. Если он в суде не докажет необходимости уменьшения размеров алиментов, а рождение ребенка еще не есть повод для такого уменьшения, то все останется по-прежнему.
Специалист в области принудительного взыскания (+38-067-403-07-67)

#8
~ Лена ~

  • гость
Добрый день. Скажите пожалуйста мы с мужем в браке не были у нас родился сын ему 2 месяца и муж нас бросил. Как мне подать на алименты и могу ли я рассчитывать что он будет платить и на меня тоже

#9
Olexandr

    консультант

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 778 сообщений
  • ГородКиев
Если отцом ребенка в метрике значится именно он, то проблем у вас не будет.
Если в метрике указано другое лицо или не указано вовсе, придется доказывать его отцовство.
Специалист в области принудительного взыскания (+38-067-403-07-67)




Ответить



  


Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анононимных

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг