Warning: Illegal string offset 'html' in /home/yamchuk/ispolnitelnoe-proizvodstvo.com.ua/www/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_topic.php on line 917
Винагорода торгуючій організації все ж таки в межах 15%? - ИСПОЛНИТЕЛЬНОЕ ПРОИЗВОДСТВО

Jump to content

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг

Винагорода торгуючій організації все ж таки в межах 15%?


Сообщений в теме: 3

#1
Раш

    пользователь

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • пользователь
  • PipPip
  • 62 сообщений
ч.12 ст 62 Закону пише про не більше 5%.

Однак оскаржувалось тимчасове положення. І суд сказав так

З урахуванням вищевикладеного, колегія суддів зазначає, що витрати пов'язані з організацією та проведенням реалізації майна, які не повинні перевищувати 5 відсотків вартості реалізації майна, є частиною розміру винагороди за надані послуги з реалізації арештованого майна, який сукупно не повинен перевищувати 15 відсотків від вартості реалізованого майна, тобто оскаржуваний наказ відповідає Закону України "Про виконавче провадження"

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
22.01.2014 р.
Справа N 826/15145/13-а

Тобто вважають "З викладених положень вбачається, що винагороду спеціалізованій організації, яку вона отримує за організацію реалізації арештованого майна та ПДВ, який організація повинна сплатити як суб'єкт господарювання, законодавцем не віднесено до переліку витрат виконавчого провадження."

Скоріш за все це не питання у мене, а так поділився судовою практикою )

#2
Olexandr

    консультант

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 790 сообщений
  • ГородКиев
Витрати на реалізацію майна дійсно не повинні відноситися до витрат виконавчого провадження, оскільки від реалізації спочатку віднімається сума передбаченої винагороди і лише після цього залишок суми надходить на рахунок відділу ДВС.
Специалист в области принудительного взыскания (+38-067-403-07-67)

#3
Раш

    пользователь

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • пользователь
  • PipPip
  • 62 сообщений
Справа у відсотковому співвідношенню.

У мене на практиці виникло таке:
Торгуюча по моїм розрахункам забрала 12% від вартості.
При цьому авансувались витрати на виготовлення тех.паспорта. і згідно з ч.4 ст 41 було здійснено оцінку майна експертом. Тобто навіть якщо не включати аванс в ч.4 ст.41 (тобто до витрат виконавчого провадження) то виходить, що експерт може отримати 3%.
Згодом в даній темі зазначу чи ці суми співпадають чи вони були сплачені торг.організації і експерту на "авось"

#4
Olexandr

    консультант

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 790 сообщений
  • ГородКиев

Просмотр сообщенияРаш (20 Май 2014 - 13:11) писал:

чи ці суми співпадають чи вони були сплачені торг.організації і експерту на "авось"
Дуже схоже на "авось" ;)
Разом із тим, суми повинні зазначтися як у постановах державного виконаця про витрати, так і договорах, укладених між ДВС та виконувачами робіт.
Специалист в области принудительного взыскания (+38-067-403-07-67)




Ответить



  


Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анононимных

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг