Warning: Illegal string offset 'html' in /home/yamchuk/ispolnitelnoe-proizvodstvo.com.ua/www/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_topic.php on line 917
Хто платить за оцінку - ИСПОЛНИТЕЛЬНОЕ ПРОИЗВОДСТВО

Jump to content

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг

Хто платить за оцінку


Сообщений в теме: 3

#1
Раш

    пользователь

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • пользователь
  • PipPip
  • 62 сообщений
Чи правомірні дії держвиконавця, який зазначає, що поверне виконавчий лист, якщо стягувач не авансує витати - витрати у вигляді оплати послуг оцінювачу?

І взагалі яка процедура оцінювання. Спочатку підписується договір оцінювача і виконавчої служби? чи виноситься постанова про призначення експерта ?



До витрат, пов'язаних з організацією та проведенням виконавчих дій, належать кошти, за рахунок яких здійснено оплату: послуг експертів, суб'єктів оціночної діяльності - суб'єктів господарювання та інших осіб, залучених у встановленому законом порядку до провадження виконавчих дій.

#2
Olexandr

    консультант

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 790 сообщений
  • ГородКиев

Просмотр сообщенияРаш (09 Январь 2014 - 20:00) писал:

Чи правомірні дії держвиконавця, який зазначає, що поверне виконавчий лист, якщо стягувач не авансує витати - витрати у вигляді оплати послуг оцінювачу?
Це досить поширена практика, але не можна вважати її правомірною. Законодавство взагалі не передбачає розміру авансувань і вимоги виконавців у цій частині є не що іншим, як імпровізацією (яка, до речі, межує із вимаганням). Закон дійсно містить норму про авансування, тому я у такому разі рекомендую внести аванс у символічну суму (скажімо, 100 грн.) і вимагати виконання рішення суду.

Просмотр сообщенияРаш (09 Январь 2014 - 20:00) писал:

І взагалі яка процедура оцінювання. Спочатку підписується договір оцінювача і виконавчої служби? чи виноситься постанова про призначення експерта ?
Договір, як правило, підписується на початку року (особливо, якщо річ іде про якусь установу, у штаті яких містяться оцінювачі). Стосується договір служби в цілому (наприклад, конкретне фіксування цінової політики по відношенню усіх робіт для відділу). Однак, державний виконавець самостійно виносить постанову про призначення експерта у процесі вчинення виконавчих дій.

Просмотр сообщенияРаш (09 Январь 2014 - 20:00) писал:

До витрат, пов'язаних з організацією та проведенням виконавчих дій, належать кошти, за рахунок яких здійснено оплату: послуг експертів, суб'єктів оціночної діяльності - суб'єктів господарювання та інших осіб, залучених у встановленому законом порядку до провадження виконавчих дій.
Після того, як відділ ДВС понесе витрати - державний виконавець виносить відповідну постанову. Витрати покладаються на боржника.
Специалист в области принудительного взыскания (+38-067-403-07-67)

#3
Раш

    пользователь

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • пользователь
  • PipPip
  • 62 сообщений
Дякую. Дійсно який порядок укладання договорів виконавчої з оцінювачами не прописаний.
На практиці виникла ситуація коли є винесена постанова про призначення експерта, експерт уже виїжджав за місцем знаходження об"єкту. І зараз я як стягувач принесу йому акт опису й арешту, тех.паспорт(який він хотів), постанову про призначення експерта яку він має підписати - він скаже а договору немає - перекинете гроші тобі і зроблю звіт про оцінку майна.


Стаття 47. Повернення виконавчого документа стягувачу

1. Виконавчий документ, на підставі якого відкрито виконавче провадження, за яким виконання не здійснювалося або здійснено частково, повертається стягувачу у разі, якщо:

4) стягувач перешкоджає провадженню виконавчих дій або не здійснив авансування витрат на організацію та проведення виконавчих дій, авансування яких передбачено цим Законом, незважаючи на попередження державного виконавця про повернення йому виконавчого документа;


Я не бачив, щоб в законі передбачалося авансування витрат на проведення експертизи. Чи я буквально тлумачу закон, тобто раз оцінка - це є витратами виконавчого провадження - значить воно підпадає під дану норму.

#4
Olexandr

    консультант

  • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 790 сообщений
  • ГородКиев
Це мають бути не ваші проблеми, а проблеми державного виконавця і САМОГО експерта. Його державний виконавець призначив постановою, якою попередив, у тому числі, про кримінальну відповідальність. Питання оплати - це питання між експертом і відділом ДВС. Ці витрати покладаються на боржника.
Що стосується авансування витрат з боку стягувача, то ви маєте отримати офіційного листа із ВМОТИВОВАНИМ роз'ясненням суми авансування.
Наразі я не бачу ознак перешкоджання. Те, що ви самотужки сприяєте експерту у пришвидшенні здійснення оцінки шляхом оперативного надання документів - ніяк не спонукає вас до оплати його роботи. Зважте на той факт, щовесь пакет документів має бути підготовлений та переданий державним виконавцем.
Специалист в области принудительного взыскания (+38-067-403-07-67)




Ответить



  


Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анононимных

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг