Warning: Illegal string offset 'html' in /home/yamchuk/ispolnitelnoe-proizvodstvo.com.ua/www/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_topic.php on line 917
закон україни про виконавче провадження не працює. як тоді стягнути кошти з міністерства або його фінансового управління? - ИСПОЛНИТЕЛЬНОЕ ПРОИЗВОДСТВО

Jump to content

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг

закон україни про виконавче провадження не працює. як тоді стягнути кошти з міністерства або його фінансового управління?

стянення з держави

В теме одно сообщение

~ Антон Сергійович ~

• гость
Я військовий пенсіонер. вийшов на пенсію в кінці 2012 року. Мені держава не доплатила коштів і звернувся до суду. нас тоді було 4 чоловіка. Кожен подав виконавчий лист до виконання в Міністерство юстиції, де ними мала займатися виконавча служба.
Перших пару місяців все було нормально. державний виконавець відповідав на телефонні дзвінки і рзказував як ідуть справи. обіцяв все зробити як того вимагає закон України про виконавче провадження. Пройшло вже багато часу і нічого немає. ми з товаришами купили цей закон. там усе хоч і заплутано, але гарно написано. Але виходить що цей закон не працює оскільки ми не получили ще своїх грошей. Як тоді ці кошти стягнути?. ми говорили здержвиконавцем, але він постійного говорит чекати. то скільки чекати? може на суд на виконавчу службу подавати?
Мені кум казав, що тут можна отримати відповідь.Дякуємо, якщо підкажете.

Тему перенесено у відповідний розділ

Сообщение отредактировал Absolut: 14 Июль 2013 - 13:19

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 766 сообщений
  • ГородКиев
Закон України "Про виконавче провадження" працює, однак не всі сумлінно та професійно користуються наведеними у ньому нормами.
Я рекомендую вам написати скаргу на ім'я начальника підпрозділу примусового виконання рішень.
У скарзі чітко вкажіть реквізити виконачого листа, коли його направили на виконання, П.І.Б. державного виконавця, на контролі якого знаходиться виконавчий лист, а також викладіть усі обставини. Розпишіть коли і в який спосіб спілкувалися із державним виконавцем та чи стягнуто станом на день подачі скарги кошти чи ні.
Скаргу пишіть в порядку ст. 82 Закону України "Про виконавче провадження", яка передбачає розгляд вашої скарги у 10-ти денний термін. Чітко слідкуйте нормам, вказаним у цій статті. Крім усіх вимог, що будете зазначати у скарзі, вимагайте детально вказати перелік заходів, вжитих державним виконавцем для повного і неупередженого виконання рішення суду.
На майбутнє, якщо бачите, що розмови із державним виконавцем не призводять до бажаного результату, переходьте у площину письмового спілкування. Починайте писати скарги на дії (бездіяльність) державного виконавця на ім'я його керівництва.
Специалист в области принудительного взыскания (+38-067-403-07-67)

Ответить

Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анононимных

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг