Warning: Illegal string offset 'html' in /home/yamchuk/ispolnitelnoe-proizvodstvo.com.ua/www/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_topic.php on line 917
ФОП. Які особливості стягнення - ИСПОЛНИТЕЛЬНОЕ ПРОИЗВОДСТВО

Jump to content

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг

ФОП. Які особливості стягнення


Сообщений в теме: 3

#1
~ Танк ~

 • гость
Які особливості стягнення з фізичної особи підприємця. Куда саме порадите мені як стягувачу порадити держвиконавцю подавати запити, яку особливу інформацію з цих запитів можна отримати ?
крім реєстраційної служби по нерухомому майну.
Податкова повина надіслати якусь особливу відповідь по ФОПам чи вона така ж як і по фізичним особам.

#2
Адвокат Ирина

  продвинутый пользователь

 • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
 • продвинутый пользователь
 • PipPipPip
 • 148 сообщений
Процедура стягнення з фізичної особи-підприємця не відрізняється від процедури стягнення з юридичної особи. Державний виконавець, думаю і сам знає де і яку інформацію варто отримати з метою виконання рішення суду.
Так, звісно інформацію про зареєстроване за боржником нерухоме майно може надати реєстраційна служба. Крім того, реєстраційна служба може надати інформацію про обтяження відносно цього нерухомого майна.
Вимоги державного виконавця, направлені до органів ДАІ, нададуть інформацію про транспортні засоби, які належать боржнику.
Від податкової служби ви можете отримати інформацію про те, чи веде боржник підприємницьку діяльність, якими видами підприємницької діяльності займається боржник, який має дохід, скільки сплачує податків, в яких банках відкрито рахунки боржником.
Виходячи з цих даних, державний виконавець має можливість накласти арешт на кошти в розмірі суми боргу на рахунках, про які зазначено у відповіді ДПІ.
Виходячи з того, яким саме видом підприємницької діяльності займається боржник, буде зрозуміло чи використовує він, наприклад сільськогосподарську техніку, або навантажувальні механізми. Така техніка обов'язково реєструється у відповідних органах, отже запити державного виконавця у ці органи підтвердять наявність або відсутність такого майна у боржника.
Крім того, варто зробити запити у відділ земельних ресурсів відносно наявності у боржника земельної ділянки.
Це невеликий перелік органів і установ, які володіють необхідною інформацією, яка може бути використана державним виконавцем.

#3
Nazar Oleksiuk

  новичок

 • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
 • новичок
 • Pip
 • 1 сообщений
Найголовнішим моментом щодо відповіді на ваше запитання є те, що згідно ч.1 ст. 52 ЦК України фізична особа-підприємець відповідає за зобов"язаннями, пов"язаними з підприємницькою діяльністю, усім своїм майном, крім майна, на яке не може бути звернено стягнення. Тому точніше буде сказати, що стягнення з ФОП нічим не відрізняється від стягнення зі звичайної фізичної особи, ніж з юридичної. Якщо ви націлені "радити" виконавцю, отжде виконавець некомпетентний, або потенційно доведеться оскаржувати його дії. Не спішіть з висновками, виконавець точно знатиме яяк стягнути заборгованість.

#4
~ Микола ~

 • гость
Підкажіть, будь ласка, як арешт коштів на рахунку ФОП перекликається із правом на життя, коли ці кошти є фактично єдиним джерелом доходу? Наприклад по аліментах із заробітної плати стягується 50% (у деяких випадках до 70%), а з ФОП усі 100%
Ответить  


Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анононимных

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг