Warning: Illegal string offset 'html' in /home/yamchuk/ispolnitelnoe-proizvodstvo.com.ua/www/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_topic.php on line 917
Як виконується рішення суду, якщо боржник, який зобов'язаний особисто вчинити певні дії, знаходиться на стаціонарному лікуванні? - ИСПОЛНИТЕЛЬНОЕ ПРОИЗВОДСТВО

Jump to content

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг

Як виконується рішення суду, якщо боржник, який зобов'язаний особисто вчинити певні дії, знаходиться на стаціонарному лікуванні?

Сообщений в теме: 2

~ Петренко Олександр ~

• гость
Я є приватним підприємцем. Мій колишній працівник через суд отримав рішення про його незаконне звільнення. Я повинен поновити його на роботі. Я отримав постанову про відкриття виконавчого провадження і повинен виконати рішення негайно. Зробити це не можу, бо знаходжуся на стаціонарному лікуванні. На лікуванні перебуватиму по прогнозам лікарів ще місяців два. Як мені виконать рішення суду, щоб потім не платить ніяких штрафних санкцій чи виконавчих зборів?

Адвокат Ирина

продвинутый пользователь

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • продвинутый пользователь
  • PipPipPip
  • 148 сообщений
В даному випадку можна піднімати питання про зупинення виконавчого провадження.
Однак, слід звернути увагу на наступне. Законом України «Про виконавче провадження» закріплено обставини, на підставі яких державний виконавець зобов’язаний зупинити виконавче провадження, а є підстави, на підставі яких державний виконавець має право зупинити виконавче провадження.
У даному випадку є підстава, яка дає право державному виконавцю зупинити виконавче провадження.
Протягом строку, на який виконавче провадження зупинено, виконавчі дії не провадяться.
Думаю, Вам варто звернутися до державного виконавця із заявою про зупинення виконавчого провадження. До заяви додайте докази того, що перебуваєте на стаціонарному лікуванні.

attorney

пользователь

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • пользователь
  • PipPip
  • 31 сообщений
Хотілося додати щодо строків. Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 39 Закону України "Про виконавче провадженя" передбачено, що виконавче провадження зупиняться до закінчення строку дії обставин, що стали підставою для зупинення виконавчого провадження (закінчення строку перебування на стаціонарному лікуванні).

Ответить

Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анононимных

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг