Warning: Illegal string offset 'html' in /home/yamchuk/ispolnitelnoe-proizvodstvo.com.ua/www/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_topic.php on line 917
Пенсійний Фонд повинен нарахувати і виплатити підвищення до пенсії. Виконавець каже, що не може стягнути суму. Як мені отримати свої гроші? - ИСПОЛНИТЕЛЬНОЕ ПРОИЗВОДСТВО - Страница 2

Jump to content

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг

Пенсійний Фонд повинен нарахувати і виплатити підвищення до пенсії. Виконавець каже, що не може стягнути суму. Як мені отримати свої гроші?

Сообщений в теме: 19

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 766 сообщений
  • ГородКиев
Звісно, ситуація може повторюватися нескінченно. В одночас на сьогодні ситуація із рішеннями суду вашої категорії така, що шанс отримати присуджені кошти є досить високим хоча б через те, що Україною на вимогу ЄС було прийнято ряд законів, у тому числі й закон, що передбачає обов'язкове виконання рішень, боржником за якими є держава. Питання лише у тому, що така забаргованість може бути реструктуризована та виплачена протягом року. При наймні, так було обіцяно. Але, як у нас кажуть, обіцянка - цяцянка. Мусимо лише сподіватисяю.
Можливо й не варто знову йти до суду. Достатньо повторно пред'явити виконавчий документ до виконання. У такому разі державний виконавець так чи інакше змушений буде повторити процедуру виконання рішення. Головне, шо з моменту повернення виконавчого документа без виконання і до повторного пред'явлення повинно пройти не більше року.
Це означає, що ви можете надіслати виконавчий документ разом із заявою для повторного виконання навіть наступного дня після отримання постанови про закінчення виконавчого провадження. Докладіть до вищеназваних документів ще й копію постанови про закінчення.
Специалист в области принудительного взыскания (+38-067-403-07-67)

Романченко Роман

новичок

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • новичок
  • Pip
  • 21 сообщений
дана категорія справ була дуже складною свого часу, оскільки, реальне виконання такого виконавчого документу в примусовому порядку неможливе, а отже, якщо пенсійний фонд сам добровільно не виконає його, то сподіватись більше немає на що, а пенсійний фонд, звісно, такі рішення не виконував зсилаючись на те, що в бюджетах і кошторисах на такі потреби кошти не передбачені.
на скільки мені відомо ця проблема відпала і фонд вчасно проводить перерахунки розмірів пенсій в тому числі і за попередній період, ось тільки, з перерахуванням коштів нарахованих за попередні періоди бувають затримки

~ Ірина ~

• гость
Доброго дня!
В мене подібна ситуація, але я при отриманні виконавчого лита, занесла його до Пенсійного Фонду. ПФ прийняв, до нарахував на окрему відомість і все..... Виплати не має вже ти роки, виконавчий в ПФ. Знову звертатись до суду?

~ Олександр ~

• гость
Для початку напишіть скаргу у вищестоящий орган ПФ і отримайте офіційну відповідь. Таким чином отримаєте мотивацію ПФ.

19anatoliy61

новичок

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • новичок
  • Pip
  • 1 сообщений
Виконавча служба вже раз закривала провадження,але по рішенню судду скасувала постанову про закриття провадженняюПшсля цього пройшов уже майже рік.Ні якоїписьмової відповіді на мої звернення я отримати не можу.ВП НЕ ЗАКРИТО.Що робити далі???

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 766 сообщений
  • ГородКиев
Ознайомтеся із матеріалами виконавчого провадження. Принаймні будуте знати на якій стадії знаходиться виконавче провадження.
Заяву на ознайомлення подавайте письмово, під розпис.
Якщо не дадуть ознайомитися, можете сміливо скаржитися (письмово!), навіть в органи прокуратури.

Inna Malakhova

новичок

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • новичок
  • Pip
  • 3 сообщений

вечер добрый! кто исполнял постанову про зобовязання Пенсійний фонд вчинити дії???як на практиці це виконується?

Inna Malakhova

новичок

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • новичок
  • Pip
  • 3 сообщений

Просмотр сообщенияРоманченко Роман (24 Декабрь 2014 - 19:52) писал:

дана категорія справ була дуже складною свого часу, оскільки, реальне виконання такого виконавчого документу в примусовому порядку неможливе, а отже, якщо пенсійний фонд сам добровільно не виконає його, то сподіватись більше немає на що, а пенсійний фонд, звісно, такі рішення не виконував зсилаючись на те, що в бюджетах і кошторисах на такі потреби кошти не передбачені.
на скільки мені відомо ця проблема відпала і фонд вчасно проводить перерахунки розмірів пенсій в тому числі і за попередній період, ось тільки, з перерахуванням коштів нарахованих за попередні періоди бувають затримки
и я о том же. как заставить ПФ зарахувати чам до стажу для призначення пільгової пенсії та відповідно за попередній рік сплатити вже заборгованість?

Inna Malakhova

новичок

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • новичок
  • Pip
  • 3 сообщений

Просмотр сообщенияАлександр (29 Март 2013 - 16:16) писал:

Хочу додати наступне.
У Вас із самого початку звернення до суду не вірно сформульовано вимоги до Пенсійного Фонду. Якщо точніше, то вони сформульовані таким чином, що носять зобов'язальний характер. Відтак, дії державного виконавця будуть обмежені нормами Закону України "Про виконавче провадження". Іншими словами, якщо у виконавчому листі сказано "...зобов'язати...", то дії державного виконавця не мають виходити за рамки зобов'язання особи вчинити певні дії. Йдеться не про стягнення, а про зобов'язання.Це абсолютно різний порядок виконання рішення суду. Їх не можна плутати.
Єдине, на мій погляд, що Ви можете зробити, це у випадку тривалого невиконання рішення суду зі сторони Песійного Фонду, спробувати звернутися до суду з вимогою змінити порядок та/або спосіб виконання рішення суду. Навести аргументи та обгрунтувати позицію щодо видачі виконавчого документа з формулюванням "...стягнути..." замість "...зобов'язати...".
а так правильно: "зобов*язати Управління Пенсійного фронду України в ..........ому районі .........ької області призначити ОСОБА_3 пенсію на пільгових умовах за віком відповідно до пункту «в» статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» з 03 січня 2015 року." тоже сидели подбирали как правильно ...

Сообщение отредактировал Inna Malakhova: 09 Январь 2016 - 21:59

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 766 сообщений
  • ГородКиев
Головне, щоб дії, які повинен вчинити ПФ, були чітко прописані у виконавчому документі. Варто зважити, що у суді необхідно доводити саме те чи інше формулювання, мотивуючи можливістю/неможливістю фактичного виконання рішення.

Ответить

Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анононимных

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг