Warning: Illegal string offset 'html' in /home/yamchuk/ispolnitelnoe-proizvodstvo.com.ua/www/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_topic.php on line 917
В які строки виконавча служба перераховує гроші, отримані від боржника стягувачу? - ИСПОЛНИТЕЛЬНОЕ ПРОИЗВОДСТВО

Jump to content

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг

В які строки виконавча служба перераховує гроші, отримані від боржника стягувачу?

Сообщений в теме: 21

~ Смирний ~

• гость
Доброго дня! Наскільки мені відомо, з боржника виконавчою вже стягнуто наш борг і гроші на рахунку виконавчої. От тільки виконавча служба не дуже поспішає перераховувати їх нам, як стягувачу. В які строки виконавча служба повинна це зробити? Дякую.

Адвокат Ирина

продвинутый пользователь

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • продвинутый пользователь
  • PipPipPip
  • 148 сообщений
Доброго дня. Ну давайте рахувати разом.
Як говорить нам Інструкція з організації примусового виконання рішень при надходженні коштів на депозитний рахунок органу ДВС особа, відповідальна за ведення книги (надалі - відповідна особа) не пізніше наступного робочого дня повідомляє начальника органу ДВС, від якого боржника чи стягувача надійшли кошти і в якій сумі. Начальник органу ДВС на виписці з рахунку Державної казначейської служби України або банку ставить напис "ознайомлений", підпис та дату ознайомлення.
Після цього не пізніше наступного робочого дня відповідна особа повідомляє державного виконавця про надходження депозитних сум. Державний виконавець на виписці Державної казначейської служби України або банку поряд із сумою, що надійшла на рахунок, ставить дату та підпис.
Після цього не пізніше ніж протягом трьох робочих днів від дня ознайомлення з інформацією про надходження коштів державний виконавець у разі достатності суми для покриття всіх вимог стягувача та наявності відомостей від стягувача про шляхи отримання ним коштів готує одне розпорядження, яке затверджується начальником органу ДВС із зазначенням дати та скріплюється печаткою органу ДВС.
Підготовка розрахункових документів про перерахування коштів здійснюється відповідною особою не пізніше ніж протягом трьох робочих днів з дня отримання розпорядження державного виконавця.

Albina_dvs

новичок

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • новичок
  • Pip
  • 1 сообщений
  • ГородПавлоград
А Ви надали свої реквізити - куди перераховувати Вам кошти?
Рекомендую "постоять над душой", щоб виконавець при Вас зробив розпорядження. Це реально працює, оскільки у держивних виконавчих службах перенавантаження справами - за всіма встигнути не реально.

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 778 сообщений
  • ГородКиев
Згоден з Albina_dvs, якщо маєте можливість, то краще понабридайте державному виконавцю відносно перерахунку стягнутих коштів.
Підготуйте й напишіть письмову заяву, в якій викажіть усі ваші вимоги відносно ситуації, що склалася. Заяву зареєструйте в канцелярії або через секретаря, тоді у вас буде більше вмотивована підстава для пресингу.
Замість заяви можете подати й зареєструвати скаргу.
Так чи інакше, державному виконавцю буде простіше закінчити провадження й аби як відписатися, ніж вигадувати вмотивовану відповідь на ваше письмове звернення.
Специалист в области принудительного взыскания (+38-067-403-07-67)

~ Гость ~

• гость
Виконавча служба зтягнула гроші з Приватного підприємства на мою користь. Закрила виконавче првадження, гроші перераховані в казначейство. Адже гроші мені не прийшли. Куди звертатись і з якою заявою. Дякую.

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 778 сообщений
  • ГородКиев
Для перерахунку коштві стягувачу державний виконавець пише відповідне розпорядження. За цим розпорядженням бухгалтер відділу ДВС здійснює перерахунок.
Насамперед, ознайомтеся із виконавчим провадженням для того, щоб пересвідчитися, що з боку ДВС було зроблено усі відповідні дії:
1. державний виконавець виніс розпорядження;
2. бухгалтером виставлено платіжку до органу казначейства.
Якщо цього не було - вас "водять за ніс" державні виконавці. У такому разі сміливо пишіть скаргу на ім'я начальника відділу ДВС або вищестоящого органу.
Якщо державним виконавцем усе здійснено як слід - звертайтеся зі скаргою до органу казначейства або його вищестоящого органу із вимогами здійснити перерахунок коштів за призначенням.

~ Оксана ~

• гость
Доброго дня. Допоможіть будь - ласка , в мене така ситуація . Я виступаю , як стягувач по кримінальній справі , декілька місяців кошти мені надходили з виконавчої служби , потім змінився службовець і перерахування припинились . На моє запитання , чому так , виконавець відповіла , що на мене не вистачає коштів , що першочергово йдуть аліменти і мені нічого не залишається , але до цього мені вистачало і на аліменти . Що мені робити в даній ситуації , підкажіть будь - ласка.

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 778 сообщений
  • ГородКиев
Спочатку ознайомтеся із статтями 43 та 44 Закону України "Про виконавче провадження". Це буде для вас дуже корисно.
Далі - ознайомтеся із зведеним виконавчим провадженням. Вочевидь, по відношенню до вашого боржника відкрито кілька виконавчих проваджень, які об'єднано в зведене.
Далі ви самі самі зрозумієте скільки і коли з боржника стягується, яким чином розподіляються кошти тощо.

~ Оксана ~

• гость
Так , ви праві відкрито зведене виконавче впровадження , з нього вираховують 50 % зарплати , з цих 50 % - 30 % відраховують аліментів , а залишок повинні , якщо я правильно розумію , розприділяти на інших стягувачів , так як йому присудили виплатити лікарні ,в якій я лікувалася і на користь держави 10 % протягом року . До жовтня місяця я отримувала кошти , а з жовтня змінився виконавець і тепер вона мені повідомляє , що на мене коштів не вистачає . Як таке можливо ?

~ Оксана ~

• гость
Прочитавши ст. я правильно зрозуміла , що стою другою в черзі на отримання коштів , так як і аліменти , а у виконавчій мені розповідали , що аліменти в першій черзі , а я 5 чи 6 черзі.Тобто боржник через своїх знайомих домовився з виконавцем і просто мене дурить. Чи я не правильно щось зрозуміла , підкажіть будь - ласка.

Ответить

Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анононимных

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг