Warning: Illegal string offset 'html' in /home/yamchuk/ispolnitelnoe-proizvodstvo.com.ua/www/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_topic.php on line 917
Стягнення на користь дітей війни - ИСПОЛНИТЕЛЬНОЕ ПРОИЗВОДСТВО

Jump to content

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг

Стягнення на користь дітей війни

взыскание с государства

Сообщений в теме: 2

#1
~ Мелена ~

 • гость
Доброго дня. Виконавчий лист моєї матері вже близько року знаходиться на виконанні. Вона відноситься до категорії дітей Великої Вітчизняної Війни. Коли звертаємося у відділ дежавної виконавчої служби району, нам відповідають, що коштів не стягнуто через відсутність у держави коштів. Державний виконавець уже одного разу повертав виконавчий документ на руки. Це він у відділі ДВС уже повторно. На тому тижні востаннє розмовляла з держ.виконавцем. Коштів ще небуло. Скажіть, може нам знову на суд подавати? Тільки уже на відділ державної виконавчої служби? Чи може ми щось не так робимо? Просто уже немає сил чекати, сума ж відносно невелика. Якщо знову повернуть виконавчий лист, що нам тоді робити?

#2
attorney

  пользователь

 • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
 • пользователь
 • PipPip
 • 31 сообщений
Шановна Мілена. Дане питання є таким, що хвилює багатьох осіб зі статусом «дитина-війни». Стосовно Вашого питання хотілося б зазначити наступне.
Відповідно до ЗУ «Про виконавче провадження» ви маєте право звернутися до суду з адміністративним позовом щодо оскарження дій чи бездіяльності державного виконавця, якщо маєте достатні докази, але на разі вважають засіб не дуже дієвим. Складність питання полягає в тому, що відсутні наявні фінанси в УПФ України, щоб погасити всю заборгованість, яка виникає згідно рішень судів про стягнення недоплат по «дітям-війни». Ваш виконавчий лист перебуватиме на виконанні в ДВС до тієї пори поки виконавець не матиме інформації щодо наявності чи відсутності коштів, щоб виконати дане рішення суду. Як правило дане виконавче провадження закінчується тим, що виконавець закриває виконавче провадження у зв’язку з тим, що кошти в боржника відсутні. Як показує судова практика дані рішення можливо оскаржувати і, як правило, вирішуються вони на користь стягувача. Проте на сьогоднішній день все залежить від наявності виділених коштів в стягувача для погашення даних питань, що виникають по даним судовим рішенням, що є наразі «великою» проблемою.

#3
Адвокат Ирина

  продвинутый пользователь

 • ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
 • продвинутый пользователь
 • PipPipPip
 • 148 сообщений
Я би хотіла додати, що нещодавно Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову від 30.01.2013р. № 45, якою внесено зміни в Порядок виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників. Виконання подібних , рішень покладається на органи казначейства. Тепер виконанням подібних рішень буде займатися не виконавча служба. Сподіваюся, що це на краще. До речі, цю постанову я виклала в розділі "Нормативная база"

Сообщение отредактировал Адвокат Ирина: 27 Февраль 2013 - 18:55

Ответить  


Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анононимных

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг