Warning: Illegal string offset 'html' in /home/yamchuk/ispolnitelnoe-proizvodstvo.com.ua/www/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_topic.php on line 917
Строки пред'явлення винонавчого листа про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої - ИСПОЛНИТЕЛЬНОЕ ПРОИЗВОДСТВО - Страница 2

Jump to content

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг

Строки пред'явлення винонавчого листа про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої

Сообщений в теме: 19

~ Гость ~

• гость
я отримала виконавчого про стягнення заборгованості по аліментам, але мій чоловік(боржник) проживає та приписаний в іншому районі. я повинна предоставити листа по місцю його проживання?

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 765 сообщений
  • ГородКиев
Так, надсилайте виконавчий документ із заявою про прийняття його до виконання до відділу ДВС за місцем проживання боржника.
Специалист в области принудительного взыскания (+38-067-403-07-67)

~ Борис ~

• гость
Добрий вечір я розвівся з дружиною 28.07.2014 року,суд присудив стягувати аліменти з 2.07.2014 року,виконавча служба відправила виконавчий лист до мене на роботу 1.10.2014 року а за ці три місяці виставила мені заборгованість,я важаю що виконавча служба повина відразу направити на роботу а не через три місяці,скажіть будь-ласка протягом якого часу виконавча служба повина надіслати лист на роботу?

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 765 сообщений
  • ГородКиев
Стягнення із заробітної плати провадиться відразу, як виконавцем встановлено місце роботи боржника. При цьому встановлюється наявність заборгованості, і, якщо така є - вказується її розмір та відсоток стягнення. Якщо вами самотужки сплачувалися аліменти, достатньо надати докази сплати виконавцю і заборгованість буде анульована.
За рішенням суду боржник зобов'язаний сплачувати аліменти не залежно від того, надішле йому (чи за місцем його роботи) виконавець повідомлення про стягнення, чи ні. Ніхто не може заборонити боржнику власними силами здійснювати сплату (перерахунок) аліментів. Боржник має право написати заяву у бухгалтерію роботодавця про здійснення відрахувань на аліменти, не очікуючи надходження вимоги виконавця.
Крім того, в обов'язок боржника вміняється повідомлення виконавця про місце своєї роботи.
Отже, навіть якщо виконавець певною мірою зволікав із направленням постанови, то максимум понесе адміністративну відповцідальність. Втім, це не змінює факту обов'язковості сплати/стягнення аліментів

~ Борис ~

• гость
яку суму аліментів повинен сплачувати якщо я стою на біржі як безробітній?

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 765 сообщений
  • ГородКиев
Відрахування будуть здійснюватися у розмірі, визначеному у виконавчому листі. Якщо виплат вам не буде, ваша заборгованість буде обчислюватися, виходячи із середньомісячного заробітку вашого регіону.

~ Иван ~

• гость
я працював на роботи з моєї зарплати вираховували аліменти,тепер я сходив у виконавчу щоб дізнатися яку суму мені самостійно сплачувати,мені у виконавчій дали відповідь що я у них нечислюсь так як попередній виконавчий лист був дійсний лише місяць и колишня дружина заново виконавчий лист непредявляла,що робити в цій ситуації?

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 765 сообщений
  • ГородКиев
Ситуація не зовсім зрозуміла, оскільки вираз "не дійсний" є досить не коректним. Вона забрала виконавчий лист? Його відкликав суд? Закінчився період виплат? Чи ще щось сталося? Для цього необхідно знати чітку причину закінчення виконавчого провадження.
Втім, можливо це і не дуже має значення. В залежності від того, як ви поставитеся до ситуації.
З одного боку виконавець, як посадова особа, припустився серйозної помилки, що вчасно не відкликав постанову з підприємства або ж навівть не поставив до відома а ні вас, а ні підприємство про закінчення виконавчого провадження. Як ви назвете такого виконавця - то ваше право. Гадаю, що яке б слово ви не підібрали - воно того варте. Навіть можна ставити питання про притягнення виконавця довідповідальності з усіма можливими наслідками.
З іншого боку - ваші кошти йшли на утримання ваших дітей (дитини). Це так чи інакше є обов'язком. Як з точки зору права, так і з точки зору елементарної моралі.
Так чи інакше - обирати вам.

~ Светлана ~

• гость
Добрий день!Мені повернули виконавчий лист в кінці липня 2017 р. стосовно стягнення аліментів на мою дитину(2006 р.н),який знаходився в місті Київі на виконанні(там працював боржник).Я живу в м.Полтава .Що мені робити з цим листом?Там написана заборгованністть 44000 грн.,хоча при поверненні боржника в м. Полтаву ,на інше місце роботи мені надходили певні кошти через бухгалтерію.З колишнім чоловіком не можу знайти спільну мову,дитиною не цікавиться.Чи має силу цей виконавчий лист?

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 765 сообщений
  • ГородКиев
Рекомендую вам пред'явити виконавчий лист до виконання (він залишається в силі) за місцем проживання боржника.
Уже з виконавцем з'ясуєте питання наявної заборгованості та порядок її погашення.

Ответить

Количество пользователей, читающих эту тему: 2

0 пользователей, 2 гостей, 0 анононимных

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг