Warning: Illegal string offset 'html' in /home/yamchuk/ispolnitelnoe-proizvodstvo.com.ua/www/cache/skin_cache/cacheid_6/skin_topic.php on line 917
Строки пред'явлення винонавчого листа про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої - ИСПОЛНИТЕЛЬНОЕ ПРОИЗВОДСТВО

Jump to content

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг

Строки пред'явлення винонавчого листа про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої

Сообщений в теме: 21

~ Неля ~

• гость
Відповідно до рішення суду з батька моєї дитини стягуються аліменти в твердій грошові сумі в розмірі 500 грн. На разі мій колишній своєчасно щомісячно сплачує аліменти. До виконавчої служби на даний час я не зверталася. На сьогоднішній день мене дуже хвилює питання: Чи не пропущу я "якійсь" строки звернення з виконавчим листом до ДВС, якщо колишній перестане раптом добросовісно сплачувати аліменти.

attorney

пользователь

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • пользователь
  • PipPip
  • 31 сообщений
Відповідно до ч. 3 ст. 22 ЗУ «Про виконавче провадження» рішення про стягнення періодичних платежів (у справах про стягнення аліментів) можуть бути пред'явлені для виконання протягом усього періоду, на який присуджені платежі. З чого слідує, що Ви можете пред’явити даний виконавчий лист до виконання протягом усього періоду, на який присуджені платежі, тобто до повноліття Вашої дитини. Також хотілося Вам повідомити, що розмір аліментів в твердій грошовій сумі підлягає індексації, тому розмір платежу буде змінюватися на індекс інфляції, як того вимагає ч.2 ст. 184 Сімейного кодексу України.

~ Мирослава ~

• гость
Скажіть, а якщо я не отримую аліменти кілька років і виконавчий лист не подавала до відділу ДВС, то мені зроблять розрахунок заборгованості зі сплати аліментів за весь період, коли я їх не отримувала? Я хочу надіслати виконавчий лист у виконавчу службу, бо тепер мені ці гроші потрібні.

attorney

пользователь

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • пользователь
  • PipPip
  • 31 сообщений
Шановна Мирослава, наразі щоб надати повну відповідь на Ваше питання мені не зрозуміло чому Ви протягом кількох років не зверталися до ДВС з даним виконавчим листом, але з інформації, що є відомою з Вашого питання можна повідомити наступне.
Відповідно до п. 7.5.10 Інструкції про проведення виконавчих дії та ч.1 ст. 194 Сімейного кодексу Україниаліменти можуть бути стягнуті за виконавчим листом за минулий час, але не більш як за три роки, що передували пред'явленню виконавчого листа до виконання.
Проте відповідно до ч. 2ст. 194 Сімейного кодексу України,якщо за виконавчим листом, пред'явленим до виконання, аліменти не стягувалися у зв'язку з розшуком платника аліментів або у зв'язку з його перебуванням за кордоном, вони мають бути сплачені за весь минулий час.

~ Ірина ~

• гость
У 2012 році суд виніс Рішення про стягнення з мого колишнього чоловіка аліментів на утримання нашого сина до досягнення повноліття. Спершу він справно платив, потім перестав. Я вирішила звернутися до державної виконавчої служби. Але, як виявилось на виконавчому листі у мене пише, що строк пред"явлення до виконання до липня 2013 року. Що в такому разі робити?

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 778 сообщений
  • ГородКиев
Частина 3 ст. 22 ЗУ "Про виконавче провадження" встановлює, що рішення про стягнення періодичних платежів (у справах про стягнення аліментів, про відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом чи іншим ушкодженням здоров'я, втратою годувальника тощо) можуть бути пред'явлені для виконання протягом усього періоду, на який присуджені платежі.
Отже, доти, доки дитина не стане повнолітньою ви можете пред'являти виконавчий лист до виконання.
Специалист в области принудительного взыскания (+38-067-403-07-67)

~ ирина ~

• гость
якщо я відмовилась від аліментів у червні 2015 року у зв'язку з примиренням, а усічні 2016 року знову пред'явила виконавчий лист до органів двс, з якого періоду будуть рахуватись аліменти з червня 2015 року чи з січня 2016 року

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 778 сообщений
  • ГородКиев
Якщо ваш виконавчий лист уже був на виконанні і ви його відкликали у зв'язку із примиренням, тоді після повторного пред'явлення до виконання аліменти стануть стягувати із моменту повторного пред'явлення.

~ Гость ~

• гость
Постанова про відкриття виконавчого провадження аліментів на утримання дитини від 06.08.2015 року знаходилася в відділі ДВС без направлення до місця роботи боржника до 21.11.2015 року.Чи являються данні дії державного виконавця порушенням Закону? 21.11.2015року по заяві колишньої дружини закрито виконавче провадження,але поновлено 09.02.2016 року,чи нараховується в цей період заборгованність по аліментам?Дякую.

Olexandr

консультант

• ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
  • консультант
  • PipPipPipPipPip
  • 778 сообщений
  • ГородКиев
Якщо виконавче провадження було закрито за заявою стягувача, отже добровільно, варто вважати, що у стягувача були на то підстави.
У даному випадку вважаю, що заборгованість варто нараховувати із дати пред'явлення виконавчого документа до виконання. Битують й інші думки. Я висловлюю свою.

Ответить

Количество пользователей, читающих эту тему: 2

0 пользователей, 2 гостей, 0 анононимных

Юридическая Консалтинговая Компания Глобал Консалтинг